Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 2% parama Licėjui English resumé
Pasiekimai 2015/2016 · Pasiekimai 2014/2015 · Pasiekimai 2013/2014


OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI 2014-2015

MATEMATIKA
Tarptautinė matematikos olimpiada Kolumbijoje

Andrius Ovsianas – bronzos medalis (mokytojas Benas Budvytis)
Jonas Pukšta – pagyrimo raštas (mokytoja Zina Šiaulienė).

Vidurio Europos matematikos olimpiada Vokietijoje

Antanas Kalkauskas – pagyrimo raštas
Deividas Morkūnas – pagyrimo raštas
Andrius Ovsianas – pagyrimo raštas

29–oji Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, I vieta

Mūsų komandos nariai buvo:

Deividas Morkūnas (3c), Antanas Kalkauskas (3c), Paulius Ašvydis (4b), Valentinas Janeiko (4b)

64 – oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (LitMO)

Paulius Ašvydis – I vieta
Deividas Morkūnas – I vieta
Andrius Ovsianas – I vieta
Jonas Pukšta I vieta
Leticija Dubickaitė – II vieta
Antanas Kalkauskas – II vieta
Mantas Rasinskas – II vieta
Adriana Otilija Vilkaitė – II vieta
Zigmas Bitinas II vieta
Aurimas Klimašauskas II vieta
Justas Tamulis III vieta
Danielius Gudas III vieta
Lukas Burakauskas – III vieta
Aistė Grušnytė III vieta
Emilė Znutaitė – pagyrimo raštas
Emilė Mackutė pagyrimo raštas
Arnas Volčokas pagyrimo raštas
Kamilė Stankevičiūtė – pagyrimo raštas
Justina Novikovaitė pagyrimo raštas
Valentin Janeiko – pagyrimo raštas
Gytis Barkauskas – pagyrimo raštas
Lukas Kevličius – pagyrimo raštas
Alanas Plaščinskas – pagyrimo raštas
Baltrus Šivickis – pagyrimo raštas
Nikodemas Tučkus – pagyrimo raštas
Augustė Rimaitė pagyrimo raštas

Respublikinės jaunųjų matematikų varžybos

Povilas Šlekys – I vieta
Andrius Ovsianas – I vieta
Emilija Bogdanovičiūtė – I vieta
Aurimas Klimašauskas – I vieta
Greta Baltušytė – II vieta
Gabrielė Ramanauskaitė – II vieta
Kasparas Ragaišis – III vieta
Paulius Ašvydis – III vieta
Adriana Otilija Vilkaitė – III vieta
Deividas Morkūnas – III vieta
Kamilė Stankevičiūtė – pagyrimo raštas
Justas Tamulis – pagyrimo raštas

Respublikinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

Paulius Ašvydis – I vieta
Deividas Morkūnas I vieta
Kasparas Ragaišis – I vieta
Ieva Elija Jucevičiūtė II vieta
Lukas Burakauskas – II vieta
Zigmas Bitinas – pagyrimo raštas
Aurimas Klimašauskas – pagyrimo raštas
Kamilė Stankevičiūtė – pagyrimo raštas

INFORMATIKA

Tarptautinė informatikos olimpiada Kazachstane

Andrius Ovsianas – bronzos medalis

26–osios informatikos olimpiados respublikinis etapas

Gustas Mockus – I vieta
Andrius Ovsianas – I vieta
Deividas Morkūnas – II vieta
Alanas Plaščinskas – II vieta
Joris Žiliukas – II vieta
Ignas Kancleris – III vieta
Medardas Zobarskas – III vieta
Michail Chrunov – pagyrimo raštas
Valentinas Janeiko – pagyrimo raštas

FIZIKA
Tarptautinėje fizikos olimpiadoja Indijoje Mumbajuje

Gintautas Kamuntavičius – sidabro medalis (mokytoja Danutė Aleksienė)

20–asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas

Simonas Mulevičius – I vieta
Arnas Volčokas
– I vieta
Kasparas Ragaišis – III vieta

63 – oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Gintautas Kamuntavičius – I vieta
Mykolas Šveistrys – II vieta
Lukas Burakauskas III vieta
Arnas Volčokas III vieta
Kasparas Jonas Kizlaitis – III vieta
Kasparas Ragaišis – pagyrimo raštas

Fizikams ruoštis padėjo mokytojai Eugenijus Rudminas bei Danutė Aleksienė.
BIOLOGIJA
Tarptautinė biologijos olimpiada Danijoje

Simonas Vytautas Ašmontas – sidabro medalis (mokytoja Alyda Daulenskienė)

11–oji tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada

Ugnė Gaižauskaitė – bronzos medalis

48–oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Kristijonas Puteikis – I laipsnio diplomas
Jonas Černeckis – III laipsnio diplomas
Domantas Kuryla – III laipsnio diplomas
Leonardas Mačiulis – pagyrimo raštas
Ugnė Gaižauskaitė – pagyrimo raštas
Lukas Činčikas – pagyrimo raštas

CHEMIJA

53–osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Greta Baltušytė III vieta
Domantas Kuryla II vieta
Simonas Vytautas Ašmontas – III vieta

Prie chemikų sėkmės prisidėjo mokytojos Rasa Žemaitaitienė bei Virginija Barbaravičiūtė.

EKONOMIKA

21–oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

Lukas Kuprys – I vieta
Rytis Kazimieras Jonynas – I vieta
Kostas Strielkūnas II vieta
Artur Nakliuda – II vieta
Andrius Paulauskas – II vieta
Povilas Šlekys – III vieta
Povilas Navickas III vieta
Danius Jean Bačkis – III vieta

Visus mokinius ruošė mokytoja metodininkė Daiva Strielkūnienė
FILOLOGIJA

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada lietuviškų bei užsienio mokyklų mokiniams

Milda Jundulaitė – II vieta
Rusnė Kirtiklytė – II vieta
Laima Jundulaitė – I vieta
Ona Žeimytė – III vieta

47–asis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas

Aušra Pukštaitė – III laipsnio diplomas literatūros kritikos sekcijoje
Vaiva Martišauskaitė – II laipsnio diplomas prozos ir dramos sekcijoje, II laipsnio diplomas literatūros kritikos sekcijoje
Justina Kecoriūtė – III laipsnio diplomas prozos sekcijoje
Gabrielė Makarevičiūtė – I laipsnio diplomas poezijos sekcijoje
Kamilė Čelutkaitė – II laipsnio diplomas publicistikos sekcijoje


Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados šalies etapas

Urtė Adomaitytė - I vieta
Justė Maria Lemke - I vieta
Gediminas Goda - III vieta

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada
Elena Gorodeckytė – III vita.

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada

Gabija Poškaitė III laipsnio diplomas
Tomas Sinkevičius – II laipsnio diplomas

Radvilas Benevičius, Saulius Venclova ir Joris Žiliukas
Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Per pasaulį daugiakalbiais batais”, I vieta

Justas Kuprijanovas, Elvis Lepardinas, Saulė Steponavičiūtė
VIMS – International Meridian school debatai anglų kalba, I vieta

GEOGRAFIJA

Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas

Tomas Sinkevičius – II vieta
Gabrielė Bagušinskaitė – II vieta

Respublikinė geografijos olimpiada

Rytis Kazimieras Jonynas – III vieta
Justas Zubauskas – II vieta

Euroscola konkursas

Kamilė Čelutkaitė, Rytis Kazimieras Jonynas, Gabija Tunaitytė, Adriana Otilija Vilkaitė, Justas Zubauskas – II vieta

Mokiniams pasiruošti padėjo mokytojos Linoreta Vasilevičienė ir Jolita Milaknienė
KITI PASIEKIMAI

Su kitais mokinių pasiekimais galite susipažinti čia

(c) Vilniaus licėjus, Autoriai