Šiandien 15.50 Tarpklasinis tinklinio turnyras
04-27 11.30 Susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais
04-27 11.35 Goethe-Zertifikat A2: Fit in Deutsch egzaminas.
Licėjaus gyvenimas Pasiekimai Apie Licėjų Kaip įstoti? Ugdymo procesas Paramos fondas 2% parama Licėjui English resumé
Pasiekimai 2015/2016 · Pasiekimai 2014/2015 · Pasiekimai 2013/2014


OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI 2015 - 2016

MATEMATIKA
Tarptautinė matematikos olimpiada Honkonge 

Antanui Kalkauskui (mok. Benas Budvytis) – bronzos medalis
Deividui Morkūnui (mok. Benas Budvytis) – bronzos medalis
Jonui Pukštai (mok. Zina Šiaulienė) – bronzos medalis
Andrius Ovsianas(mok. Benas Budvytis) – pagyrimo raštas

Vidurio Europos matematikos olimpiadoje Austrijoje

Aurimas Klimašauskas (mok. Zina Šiaulienė) – bronzos medalis
Zigmas Bitinas (mok. Zina Šiaulienė)– pagyrimo raštas

30–oji Lietuvos jaunųjų matematikų komandinė olimpiada prof. Jono Kubiliaus taurei laimėti, 2 licėjaus komandos užėmė I ir II vieta

65 – oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (LitMO)

Jonas Pukšta – I vieta
Antanas Kalkauskas – I vieta
Lukas Juozulynas – II vieta
Ieva Elija Jucevičiūtė – II vieta
Zigmas Bitinas – II vieta
Gabrielė Ramanauskaitė – III vieta
Aurimas Klimašauskas – III vieta
Justas Tamulis – III vieta
Deividas Morkūnas – III vieta
Gediminas Žiemys – pagyrimo raštas
Jokūbas Benjaminas Račiūnas – pagyrimo raštas
Kristijonas Trinkūnas – pagyrimo raštas
Paulius Montvila – pagyrimo raštas
Emilė Znutaitė – pagyrimo raštas
Mykolas Šveistrys – pagyrimo raštas

VU Matematikos ir informatikos fakulteto studentų matematikos olimpiada

Ieva Elija Jucevičiūtė (10 klasė) – I vieta
Gabrielė Ramanauskaitė (10 klasė) – I vieta
Zigmas Bitinas (11 klasė) – I vieta
Mantas Rasinskas (12 klasė) – I vieta
Milda Naujokaitė (11 klasė) – II vieta
Deividas Morkūnas (12 klasė) – II vieta
Aurimas Klimašauskas (11 klasė) – III vieta
Gabija Poškaitė (11 klasė) – III vieta
Andrius Ovsianas (12 klasė) – III vieta

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2016“

Jonas Pukšta (11 klasė) – I vieta
Antanas Kalkauskas (12 klasė) – I vieta
Aistė Grušnytė (11 klasė) – II vieta
Deividas Morkūnas (12 klasė) – II vieta
Džiugas Šimaitis (11 klasė) – III vieta
Andrius Ovsianas (12 klasė) – III vieta
INFORMATIKA
27-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, respublikinis etapas

Jonas Pukšta (11 klasė) – I vieta
Andrius Ovsianas (12 klasė) – I vieta
Martynas Sinkievič (9 klasė) – II vieta
Gustas Mockus (11 klasė) – II vieta
Joris Žiliukas (10 klasė) – III vieta
Antanas Kalkauskas (12 klasė) – III vieta

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas "Bebras" respublikinis etapas

Gintarė Jonuškaitė (9 klasė) – II vieta
Skalmantas Šimėnas (11 klasė) – II vieta

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Darius Šimkus, Irina Čibiraitė,
Bronius Skūpas.
ASTRONOMIJA IR FIZIKA
27-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas

Dalius Saročka (9 klasė) – I vieta
Arnas Vočokas (12 klasė) – II vieta
Damian Michalčonok (9 klasė) – III vieta
Kasparas Ragaišis (11 klasė) – III vieta
Augustas Sereika (12 klasė) – III vieta

64-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Arnas Vočokas – I vieta
Lukas Juozulynas – II vieta
Dalius Saročka – pagyrimo raštas
Damian Michalčonok – pagyrimo raštas
Kasparas Keršanskas – pagyrimo raštas
Mykolas Šveistrys – pagyrimo raštas
Kasparas Ragaišis – pagyrimo raštas
Augustas Sereika – pagyrimo raštas
Lukas Burakauskas – pagyrimo raštas

14-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, respublikinis etapas

Damian Michalčonok – II vieta
Ignas Juodžbalis – II vieta
Titas Gabrielius Časas – III vieta
Karolis Špukas – pagyrimo raštas

Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse Ignas Juodžbalis užėmė II vietą

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Danutė Aleksienė, Eugenijus Rudminas, Darius Šimkus.
BIOLOGIJA
49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada, III etapas

Vakarė Barbora Kučinskaitė (9 klasė) – I vieta
Kristijonas Puteikis (11 klasė) – I vieta
Urtė Beatričė Baublytė (9 klasė) – II vieta
Eglė Parachnevičiūtė (9 klasė) – II vieta
Austėja Samuolytė (10 klasė) – II vieta
Jonas Černeckis (11 klasė) – II vieta
Lukas Činčikas (12 klasė) – II vieta
Petras Kanapinskas (10 klasė) – III vieta
Milda Navickaitė (9 klasė) – pagyrimo raštas

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Alma Čekauskienė, Alyda Daulenskienė, Simas Ignatavičius.
CHEMIJA
54-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III etapas

Greta Baltušytė (10 klasė) – I vieta
Jonas Černeckis (11 klasė) – I vieta
Gediminas Jurgis Pažėra (12 klasė) – II vieta
Damian Michalčonok (9 klasė) – III vieta
Domantas Kuryla (10 klasė) – III vieta
Ieva Norvaišaitė (11 klasė) – III vieta
Rokas Vilnius Šidlauskas (9 klasė) – pagyrimo raštas
Gediminas Žiemys (9 klasė) – pagyrimo raštas
Milda Navickaitė (9 klasė) – pagyrimo raštas

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Pietų Korėjoje, Lukas Juozulynas kartu su Lietuvos mokinių komanda užėmė III vietą.

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Virginija Barbaravičiūtė, Rasa Žemaitaitienė.
EKONOMIKA
22-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

Vytautas Juozas Valuta (11 klasė) – I vieta
Rytis Kazimieras Jonynas (11 klasė) – I vieta
Džiugas Šimaitis (11 klasė) – II vieta
Simonas Mulevičius (10 klasė) – III vieta
Paulius Kažukauskas (11 klasė) – III vieta
Kostas Strielkūnas (12 klasė) – III vieta
Emilė Znutaitė (10 klasė) – pagyrimo raštas
Greta Butkevičiūtė (11 klasė) – pagyrimo raštas

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto ekonomikos olimpiada

Vytautas Juozas Valuta – I vieta
Povilas Navickas – II vieta
Simonas Mulevičius – III vieta

Vilniaus licėjaus komanda: Laura Jurgelevičiūtė, Greta Krasovskytė,
Ieva Vaškelytė, Rytis Kazimieras Jonynas Baltijos šalių verslo konkurse
„Social Entrepreneurship“ užėmė I vietą.


Kostas Strielkūnas SSE Riga verslo konkurse „Junior Peak Time“ užėmė I vietą.
FILOLOGIJA
Lietuvių kalba:

Vertimų ir iliustracijų konkurso „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai:

Gertrūda Briedytė 9 klasė
Gintarė Jonuškaitė 9 klasė
Justė Zdobaitė 9 klasė
Rokas Dovydas Mickevičius 9 klasė
Gustė Matulionytė 9 klasė
Veronika Gvozdovaitė 10 klasė
Rugilė Baltrūnaitė 10 klasė

48-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, respublikinis etapas

Emilija Bogdanovičiūtė (literatūrinių vertimų sekcija) – I vieta
Gabrielė Makarevičiūtė (literatūros kritikos sekcija) – I vieta
Kamilė Čelutkaitė (publicistikos ir eseistikos sekcija) – II vieta
Milda Mačiulaitytė (poezijos sekcija) – III vieta
Gediminas Goda (literatūros kritikos sekcija) – III vieta
Gytautė Navikaitė (literatūros kritikos sekcija) – III vieta
Kamilė Čelutkaitė (literatūros kritikos sekcija) – III vieta

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, III etapas

Laima Jundulaitė (10 klasė) – I vieta
Ona Žeimytė (9 klasė) – II vieta

Lietuvos mokinių Antikos kultūros konkursas

Tomas Sinkevičius (10 klasė) – I vieta
Gabija Poškaitė (11 klasė) – II vieta

Nacionalinio diktanto finalinis etapas

Emilė Znutaitė (10 klasė) – II vieta
Raštingiausia 2016 m. mokinė - Adriana Otilija Vilkaitė (12 klasė) – I vieta

Ia (Vakarė Kučinskaitė, Eglė Parachnevičiūtė, Viktorija Bogdanaitė,
Sofija Saulė Kaubrytė, Rasa Puidokaitė, Aurėja Banytė, Ieva Jakiūnaitė,
Matas Danilaitis) Nacionalinio diktanto finalinio etapo, raštingiausia 2016 m. klasė.


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Aida Balčiūnienė, Asta Karaliūtė Bredelienė, Vida Lisauskienė, Rima Mackevičienė, Inga Žemaitytė.

Anglų kalba:

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada, III etapas

Lukrecija Urnevičiūtė (9 klasė) – pagyrimo raštas
Jokūbas Uznys (11 klasė) – pagyrimo raštas

Tarptautiniame devintų klasių mokinių konkurse „Per pasaulį daugiakalbiais batais“ I klasės mokiniai:Aušrinė Naujalytė, Kasparas Jankevičius, Kasparas Keršanskas užėmė I vietą.

Verslo pateikčių konkurse anglų kalba „Business Presentations“ III klasės mokiniai: Rytis Kazimieras Jonynas ir Paulius Kažukauskas užėmė III vietą.

Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Regina Jonušienė, Rima Sukackienė,
Jūratė Vėlyvienė, Gintarė Kniukštaitė - Toleikė.

Vokiečių kalba:

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, III etapas

Paulius Kažukauskas (11 klasė) – I vieta

Goethe-Instituto vokiečių kalbos konkursas „Treffpunkte“

Emilija Bogdanovičiūtė (11 klasė) – II vieta
Giedrė Gudžiūnaitė (11 klasė) – II vieta

Protų kovų „Kalbų labirintas 2015“ konkurse II klasės mokiniai: Julija Gecaitė,
Martin Rodenbeck, Ona Mikulskytė, Gertrūda Bieliauskaitė, Saulius Venclovas, Radvilas Banevičius užėmė III vietą.


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Inga Lenktytė, Vida Pasausienė.
GEOGRAFIJA
28-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, III etapas
Justas Zubauskas (12 klasė) – I vieta
Tomas Sinkevičius (10 klasė) – II vieta
Domantas Kuryla (10 klasė) – II vieta
Rytis Kazimieras Jonynas (11 klasė) – III vieta

Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse padėkos raštus gavo: Kasparas Keršanskas (I klasė), Domantas Kuryla (10 klasė),
Paulius Poviliauskas(11 klasė).


Mokiniams ruoštis padėjo mokytojai: Linoreta Vasilevičienė, Jolita Milaknienė.
KITI PASIEKIMAI
Su kitais mokinių pasiekimais galite susipažinti čia.
(c) Vilniaus licėjus, Autoriai